Seznam produktů výrobce Willow Tree

V nabídce těchto ručně vyráběných dekorací a dárků s příběhem jsme si nejvíce zamilovali andílky – ideální volba k jakékoliv události pro naše blízké.
Tím ale výběr nekončí – Willow Tree nabízí i narozeninová přání či neméně sladké svícny.

A kdo to má všechno "na svědomí"?
Susan Lordi.

Tato sympatická žena začala svůj andělský příběh psát v lednu 2000.
Už tehdy měla jasno – svými díly chce potěšit, pohladit na srdci a vykouzlit dobrou náladu společně s vyjádřením svých emocí.
To se jí daří dodnes. Skupina lidí, ke kterým se díla dostanou, je ale výrazně rozrostlější.
Z původních členů rodiny – dědečků, babiček, maminek, tatínků a tet, blízkých kamarádů, učitelů a ostatních lidí ze Susanina okolí již může dostat a dát jednoho z Willow Tree andělů kdokoliv z veliké části celého světa. V České a Slovenské republice lze získat originální dárek s kusem srdce právě u nás – na stránkách Modhome.
Willow Tree, vyřezávanými a ručně malovanými anděli, lze obdarovat každého, komu chceme vyjádřit jakýkoliv vděk  – ať už za velkou lásku k člověku, který se nám do cesty připletl teprve nedávno, nebo za hlubokou lásku a úctu k rodičům, kteří nás milovat naučili, či velké díky příteli, který při vás vždy stál. Pomocí andělů můžete ale poslat jednoduše radost člověku, který si ji zaslouží, nebo poděkování tomu, komu ho dlužíte.
Susan se vždy inspiruje city, které pomůže vyjádřit i Vám.


Vyberte si ze široké škály Willow Tree dřevěných andílků toho pravého.

Kompletní info »
na stránce
na stránce 1 - 24 z 29
na stránce 1 - 24 z 29