Možnost vrácení zboží 

Užívejte si naprosto bezpečného nákupu na ModHome. V případě, že zboží nebude splňovat vaše očekávání, zašlete nám jej jednoduše zpět a my vám vrátíme peníze.

U nás zakoupené zboží můžete vrátit bez udání důvodu během zákonné 14denní lhůty od data jeho převzetí. Platí to samozřejmě i na objednávky s osobním odběrem. Právo se nevztahuje na objednávky v rámci obchodní či podnikatelské činnosti, tedy pokud je na faktuře uvedeno vaše IČ.

Postup pro vrácení zboží

Vrátit nám můžete celý balíček, nebo jen část zásilky. Vrátit nám jej můžete do 14dnů ode dne doručení. Stačí jej zaslat v neporušených a nepoškozených původních obalech zpět na naši adresu. K balíčku je nutné připojit informaci, že odstupujete od kupní smlouvy č. (číslo vaší objednávky) a připojit také číslo účtu, na který vám peníze vrátíme. Případně si můžete stáhnout formulář, který stačí vyplnit a přiložit k vrácenému zboží.

Zboží nám zasílejte na níže uvedenou adresu. Patřičně jej zabalte, tak aby nedošlo k jeho poškození:

ModHome.cz
HEIPE s.r.o.
U Tkalcovny 771
38701 Volyně
Czech republic

Po obdržení zboží vám vrátíme zaplacenou částku na váš účet.

Podrobné informace naleznete v našich Obchodních podmínkách

Doporučujeme vrátit zboží v nepoškozeném obalu

Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. I přesto má ModHome.cz právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Tyto náklady jsou vždy individuálně posouzeny a jako takové jsou poté zákazníkovi naúčtovány a započteny s částkou za vrácené zboží.

Zboží si můžete vyzkoušet

Nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Zboží může být použito, ale je třeba myslet na náklady, které bude mít ModHome.cz s uvedením zboží do původního stavu a které mohou být požadovány k úhradě.

Účtování těchto poplatků předejdete, pokud zboží uvede do původního stavu sami (očištění, zkompletování, správné zabalení apod.) S ohledem na různorodost zboží je každý případ odstoupení od smlouvy řešen individuálně.

Informace o možnostech vrácení textilních výrobků (přikrývky, polštáře, povlečení, prostěradla, ručníky, přistýlky..) 

Kvůli zachování zásad hygieny při vrácení textilních výrobků postupujeme podle následujících pravidel: 

  • Plně akceptujeme vrácení zboží nevybaleného, nepoužitého, kde se se zbožím seznámíte v takovém rozsahu, jako byste jej kupovali v obchodě.
  • Možnost vrácení se vztahuje pouze na tzv. nákup omylem - nesedí rozměr, barva, velikost atd.-Není možné vrátit nebo vyměnit zboží používané, znečištěné, bez originálního (hygienického) balení.-Vrácení znečištěného textilního zboží jsme oprávnění odmítnout kvůli zachování zásad hygieny.

Dodržení 14denní lhůty

Pro dodržení lhůty je rozhodující, kdy je odstoupení od smlouvy odesláno. Lhůta pro odstoupení se tak považuje za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle podnikateli oznámení, že od smlouvy odstupuje.

Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem (např. převezme-li si zákazník zboží v pátek, doba pro odstoupení se počítá od soboty včetně).

Přílohy: